Tereza Navrátilová | Projektová vedoucí

Na začátek bych se Vám ráda představila, jmenuji se Tereza a již pár let se zabývám psaním, ne zrovna tím literárním, to si šetřím na důchod, ale tím marketingovým. Mé hlavní zájmy jsou copywritting, SEO analýza, obsahy a texty pro tvorbu webových stránek, kreativní psaní.

K mé nynější práci mne vlastně přivedl zcela jiný obor. Ve společnosti, pro kterou jsem pracovala, jsem byla zodpovědná za propagaci.

V té době jsem o digitálním marketingu nevěděla zhola nic. Kontaktovala jsem několik reklamních společností, zabývajících se reklamou všeho druhu a zakousla se do, dle mého názoru, chaotického koláče tvorby reklamních bannerů, oslovování zákazníků na sociálních sítích, SEO analýzy, optimalizace klíčových slov atd.

Rozhodla jsem se, že problém vyřeším. Díky trpělivosti, samostudiu, a hlavně díky lásce k cizím jazykům a literatuře, jsem začala tvořit vlastní články, texty pro weby a sociální sítě, postupem se mé portfolio zákazníků rozrostlo natolik, že jsem se mohla do oboru obout naplno. Své vzdělání a praxi jsem rozšiřila pravě o SEO analízu, klíčování slov a prodejní psychologii. Mím motem je “ Co nedokážeš říct jednoduše, tomu nerozumíš.”

Aktuálně, ve spolupráci s mými kolegy z technické a grafické podpory, zakládáme nový projekt pod názvem NR WEB MEDIA. Jsme přesvědčeni, že každý, ať už malý či velký podnik, si zasluhuje individuální přístup. proto se nás nebojte kontaktovat, my vymyslíme řešení propagace Vašeho podniku na míru, tak aby seďelo Vašim cílům a možnostem a mělo maximální úspěch.

Udělat první krok je polovina úspěchu, neodkládejte důležitá rozhodnutí ohledně propagace Vašeho podniku.